Prostokąt zaokrąglony: Powrót

Mierniki grubości powłok niemagnetycznych na podłożu ferromagnetycznym i powłok izolacyjnych na podłożu z metali nieżelaznych

P.O.T. TANKOR  oferuje mierniki grubości powłok, do nieniszczącego pomiaru grubości powłok lakierniczych oraz do pomiaru powłok izolacyjnych na metalach nieżelaznych. Grubość powłoki antykorozyjnej jest jednym z podstawowych parametrów jakości zabezpieczenia antykorozyjnego. W celu umożliwienia bieżącego pomiaru grubości powłoki malarskiej.

W zależności od potrzeb oferujemy mierniki do pomiaru grubości powłok metodą pomiaru natężenia pola magnetycznego (powłoki na metalach ferromagnetycznych), mierniki do pomiaru grubości powłok izolacyjnych na metalach nieżelaznych (metoda pomiaru natężenia prądów wirowych) oraz mierniki uniwersalne, wyposażone w specjalne sondy mogące mierzyć grubość powłoki zarówno na metalach ferromagnetycznych jak i na metalach nieżelaznych.

Oferowana przez nas gama mierników grubości powłok obejmuje zarówno najprostsze modele przypominające długopis, pomagające zorientować się czy pod lakierem na karoserii samochodu nie znajduje się gruba warstwa szpachli, poprzez mierniki grubości powłok stosowane w przemyśle do stałej kontroli grubości warstwy antykorozyjnej, jak i  precyzyjne instrumenty pomiarowe stosowane w laboratoriach. Współczesne popularne elektroniczne mierniki grubości powłok, posiadają szereg funkcji statystycznych oraz możliwość komunikowania się z komputerem. Dzięki tym funkcjom znacznie ułatwiony został proces archiwizacji danych oraz możliwość stałej kontroli jakości powłoki i innych parametrów produkcyjnych (np. zużycie farby). Mierniki grubości powłok, takie jak np. MiniTest firmy ElektroPhysik, czy PosiTector produkcji DeFelsko, zostały tysiące razy sprawdzone w najcięższych warunkach przemysłowych (stocznie, konstrukcje stalowe, wagony, zbiorniki, itp.). Mierniki grubości powłok produkowane przez naszych dostawców należą do absolutnej czołówki światowej i są systematycznie modernizowane wraz z postępem technicznym. Oferowane przez TANKOR mierniki grubości powłok objęte są gwarancją oraz pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Miernik grubości powłok MiniTestMiernik grubości powłok MiktoTestmiernik grubości powłok PenTest

Miernik grubości powłok PenTest przeznaczony do nieniszczących, warsztatowych pomiarów powłok niemagnetycznych  jak: farba, lakier, emalia, tworzywa sztuczne, chrom, cynk, miedź itp. na nie hartowanej handlowej stali ST 0 ... ST 6. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie trzeba szybko i w prosty sposób zmierzyć  grubość powłoki. Jest wielkości normalnego długopisu więc można nim dokładnie mierzyć również w miejscach trudno dostępnych.

Logo TANKOR

Prospekt PDF

Miernik grubości powłok MiniTest 7400

MiniTest 7400 to nowy flagowy miernik grubości powłok firmy ElektroPhysik. Niespotykana dokładność pomiarów, odporność na interferencje elektromagnetyczne, rozbudowana statystyka, pamięć do 250.000 pomiarów. To tylko niektóre z szeregu nowości wprowadzonych do tego miernika grubości powłok. 

Nowe sondy o zakresie pomiarowym do 35 mm !

Więcej w załączonym prospekcie — do pobrania w formacie PDF.

Prospekt PDF