Przedsiębiorstwo Obsługi Technicznej

 TANKOR Sp.j.

Telefon: (0048) 42 640 02 69

    Faks: (0048) 42 640 02 70

 

 

 

Prostokąt zaokrąglony: Nakładanie powłok polimerowych
Prostokąt zaokrąglony: Metalizacja termiczna (natryskowa)

Oferowane przez Naszą Firmę pompy i agregaty natryskowe zapewnia wysoką jakość i wydajność natrysku. Oferujemy agregaty malarskie różnej wielkości i różnej wydajności. Jesteśmy autoryzowanym dilerem agregatów i pomp natryskowych produkcji WIWA Wilhelm Wagner GmbH. Powłoki antykorozyjne nakładane urządzeniami natryskowymi WIWA zapewniają najwyższej jakości ochronę antykorozyjną w najtrudniejszych warunkach przemysłowych, morskich, podziemnych, w przemyśle chemicznym i petrochemicznym.

W dziedzinie zabezpieczeń antykorozyjnych metodą metalizacji natryskowej oferujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt OSU—Hessler .  Firma OSU-Hessler specjalizuje się w urządzeniach do metalizacji łukowej.

Metalizacja natryskowa jest wspaniałym środkiem ochrony antykorozyjnej żelaza i stali. Powłoki cynkowe bądź aluminiowe nakłada się w celu ochrony konstrukcji stalowych przed surowym środowiskiem korozyjnym by zapewniły ochronę antykorozyjną na okres od 15 do 50 lat bez dodatkowych zabiegów konserwujących. Cienkie powłoki cynkowe porównywalne są w kosztach z malowaniem i zwykle dają o wiele lepszą ochronę. Powłoki cynkowe lub  aluminiowe zabezpieczają stal od strony anodowej, poddając się procesowi korozji jako pierwsze (ochrona anodowa).

Metalizacja cynkiem i aluminium oraz ich stopem ZnAL jest powszechnie stosowaną metodą ochrony antykorozyjnej konstrukcji stalowych wystawionych na agresywne środowisko korozyjne. Metalizacja zapewnia długotrwała ochronę antykorozyjna stali.

Logo TANKORProstokąt zaokrąglony: Sprzęt do nakładania powłok
Prostokąt zaokrąglony: Sprzęt do oczyszczania powierzchni
Prostokąt zaokrąglony: Pompy specjalne
Prostokąt zaokrąglony: Kontakt
Prostokąt zaokrąglony: Sprzęt pomiarowy
Prostokąt zaokrąglony: Odzież ochronna
Prostokąt zaokrąglony: Aktualności i promocje
Prostokąt zaokrąglony: Powrót do strony domowej
Prostokąt zaokrąglony: Sprężarki