Przedsiębiorstwo Obsługi Technicznej

 TANKOR Sp.j.

Telefon: (0048) 42 640 02 69

    Faks: (0048) 42 640 02 70

 

 

 

Prostokąt zaokrąglony: Nakładanie powłok polimerowych
Prostokąt zaokrąglony: Akcesoria malarskie
Prostokąt zaokrąglony: Natrysk bezpowietrzny (airless)
Prostokąt zaokrąglony: Natrysk pneumatyczny
Prostokąt zaokrąglony: Metalizacja termiczna (natryskowa)

Oferowane przez Naszą Firmę pompy i agregaty natryskowe zapewnia wysoką jakość i wydajność natrysku. Oferujemy agregaty malarskie airless różnej wielkości i różnej wydajności. Jesteśmy autoryzowanym dilerem agregatów i pomp natryskowych airless produkcji WIWA Wilhelm Wagner GmbH. Powłoki antykorozyjne nakładane urządzeniami natryskowymi WIWA zapewniają najwyższej jakości ochronę antykorozyjną w najtrudniejszych warunkach przemysłowych, morskich, podziemnych, w przemyśle chemicznym i petrochemicznym.

Agregaty airless i pompy malarskie WIWA airless mogą być stosowane w systemach cyrkulacji cieczy oraz na przemysłowych liniach produkcyjnych, w przemyśle stalowym i konstrukcji stalowych, w produkcji wagonów kolejowych, warsztatach malarskich; można je używać do materiałów stosowanych w przemysłowych zabezpieczeniach antykorozyjnych i przeciwpożarowych.

Pompy malarskie WIWA airless o średniej i mniejszej wydajności  nadają się idealnie do natrysku materiałów takich jak, np.: lakiery i lakiery wodne, wypełniacze, bejce, lazurowania, materiałów lateksowych i dyspersyjnych.

Agregaty malarskie, pompy malarskie, pompy natryskowe, pompy airless, pompy hydrodynamiczne, natryskowe pompy airless, pompy malarskie airlessLogo TANKORProstokąt zaokrąglony: Sprzęt do nakładania powłok
Prostokąt zaokrąglony: Sprzęt do oczyszczania powierzchni
Prostokąt zaokrąglony: Pompy specjalne
Prostokąt zaokrąglony: Kontakt
Prostokąt zaokrąglony: Sprzęt pomiarowy
Prostokąt zaokrąglony: Odzież ochronna
Prostokąt zaokrąglony: Aktualności i promocje
Prostokąt zaokrąglony: Powrót do strony domowej
Prostokąt zaokrąglony: Sprężarki