Przedsiębiorstwo Obsługi Technicznej

 TANKOR Sp.j.

Telefon: (0048) 42 640 02 69

    Faks: (0048) 42 640 02 70

 

 

 

Prostokąt zaokrąglony: Powrót do strony domowej

Podstawowy zakres naszej oferty obejmuje mierniki stosowane w przemysłowych procesach związanych z zabezpieczeniami antykorozyjnymi. W tej kategorii znajdują się mierniki warunków klimatycznych (miernik punktu rosy), mierniki chropowatości, mierniki grubości powłoki mokrej (grzebienie pomiarowe), mierniki grubości powłoki suchej. W tej ostatniej podgrupie posiadamy zarówno mierniki do nieniszczących pomiarów grubości powłok jak i mierniki do niszczących pomiarów grubości powłok. Kompleksowe badanie jakości powłoki antykorozyjnych i ozdobnych nie ogranicza się jednak do zmierzenia grubości powłoki. Do pogłębionej analizy jakości powłok antykorozyjnych oferujemy mierniki przyczepności powłok, mierniki szczelności powłok, mierniki połysku i mierniki barwy. Osobną grupą powłok są powłoki galwaniczne. Niektóre z powłok nakładanych galwanicznie można zmierzyć wyłącznie metodą kulometryczną. W tej dziedzinie posiadamy w naszej ofercie miernik grubości powłok galwanicznych. Do instalacji na liniach produkcyjnych oferujemy stanowiska do pomiaru grubości powłok na taśmach w trakcie procesu produkcyjnego  (on-line).

Nasza oferta mierników nie ogranicza się wyłącznie do badań  związanych z zabezpieczeniami antykorozyjnymi. Oferujemy mierniki twardości.

Osobna kategorią są mierniki ultradźwiękowe. Za ich pomocą można mierzyć nieniszcząco grubość powłok na podłożu niemetalicznym (np.. drewnie, szkle, tworzywach sztucznych i tp.) Za pomocą mierników ultradźwiękowych możemy tez mierzyć grubość ścianek elementów konstrukcyjnych, zbiorników czy  gdzie mamy dostęp tylko z jednej strony. Ultradźwiękowe mierniki grubości wykonują bardzo dokładne pomiary w bardzo szerokim zakresie pomiarowym. W niektórych wypadkach można wykrywać za ich pomocą wady materiałowe.

Wszystkie oferowane przez nas mierniki wyprodukowane są przez światowych liderów w swojej branży: firmę ElektroPhysik z Niemiec oraz firmę DeFelsko z USA.

Wszystkie mierniki posiadają roczną gwarancję oraz pełna obsługę serwisową w P.O.T. TANKOR Sp. j.

 

Logo TANKORProstokąt zaokrąglony: Sprzęt do nakładania powłok
Prostokąt zaokrąglony: Sprzęt do oczyszczania powierzchni
Prostokąt zaokrąglony: Pompy specjalne
Prostokąt zaokrąglony: Kontakt
Prostokąt zaokrąglony: Sprzęt pomiarowy
Prostokąt zaokrąglony: Odzież ochronna
Prostokąt zaokrąglony: Aktualności i promocje
Prostokąt zaokrąglony: Mierniki szczelności powłok
Prostokąt zaokrąglony: Grubość powłok na podłożu metalicznym
Prostokąt zaokrąglony: Grubość powłok na podłożu niemetalicznym
Prostokąt zaokrąglony: Określanie barwy (kolorymetr)
Prostokąt zaokrąglony: Mierniki chropowatości
Prostokąt zaokrąglony: Mierniki warunków klimatycznych
Prostokąt zaokrąglony: Mierniki grubości ścianek
Prostokąt zaokrąglony: Mierniki grubości powłok galwanicznych
Prostokąt zaokrąglony: Mierniki przyczepności powłok
Prostokąt zaokrąglony: Mierniki twardości materiału
Prostokąt zaokrąglony: Mierniki połysku
Prostokąt zaokrąglony: Mierniki grubości powłok na mokro
Prostokąt zaokrąglony: Sprężarki